Nelisse.nl maakt gebruik van cookies.

We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken. Op onze website vindt u ook ons privacybeleid en cookieverklaring.

Dit is Nelisse

Kennis en kwaliteit

40 jaar Nelisse Makelaarsgroep.
Dat maakt ons méér dan thuis in het Statenkwartier en de regio Haaglanden. We zijn een solide partij die particulieren, bedrijven en investeerders de weg wijst in vastgoedland.

40 jaar aan mooie verhalen.
Ontelbare panden zijn van eigenaar gewisseld. Of hebben in nieuwe staat een eerste bewoner gevonden. We werken mee en denken vooruit.
We maken huizen optimaal verkoopbaar. Of mogen scherp onderhandelen bij het aankopen ervan. Ook voor zakelijke opdrachtgevers lopen we al 40 jaar hard. We vinden het juiste publiek voor elk project. Door al bij de (her)ontwikkeling mee te kijken door de ogen van de uiteindelijke bewoner. Er is voor ons geen geheim meer te vinden in de markt.

Al die ervaring, ons gedreven team, het geweldige aanbod aan panden. Al die gelukkige huiseigenaren en –verkopers en die prachtige projecten.

Dit is Nelisse. Ook de komende 40 jaar.

Nicole Vrolijk RMT

Algemeen Directeur - Nieuwbouwspecialist

06 51391005
vrolijk@nelisse.nl

Irma Postma RMT RT

Directeur Woningmakelaardij

06 42134553
postma@nelisse.nl

Alexander Lips RMT RT

Register-Taxateur

06 51011625
lips@nelisse.nl

Annelies Wiegel-van der Lans

Secretaresse Woningmakelaardij

070 350 1400
annelies@nelisse.nl

Guido van Duin KRMT

Kandidaat-Taxateur

06 16496435
vanduin@nelisse.nl

Rosita van Rijn KRMT I.O.

Assistent Makelaar Woningmakelaardij

06 54754147
vanrijn@nelisse.nl

Monique Muller KRMT

Kandidaat Register Makelaar Taxateur Woningmakelaardij

06 53758760
muller@nelisse.nl

Sacha Schakel-van der Geest

Secretaresse Woningmakelaardij

070 350 1400
sacha@nelisse.nl

Marianne den Heijer

Nieuwbouwspecialist

06 53336560
denheijer@nelisse.nl

Vincent Smit KRMT

Nieuwbouwspecialist

06 51391011
smit@nelisse.nl

Ing. Alma van Riet KRMT

Nieuwbouwspecialist

06 50654738
vanriet@nelisse.nl

Barbara Knottnerus

Secretaresse Nieuwbouw

070 350 1400
barbara@nelisse.nl

Jan Augustinus

Erkend Hypotheekadviseur & Financieel Planner

06 30650052
janaugustinus@aandachthypotheken.nl

Herbert Zock

Verzekeringsadviseur

06 10983328
hzock@aandachthypotheken.nl

Desiree van Zandvliet

Secretaresse Verhuur

070 350 1400
zandvliet@nelisse.nl

 

 

Debbie Brouwer

Receptioniste

070 350 1400
receptie@nelisse.nl

 

Bella

Floormanager

 

 

 

Hoe kunnen we u helpen?

We vertellen graag meer over onze dienstverlening. Bel of mail voor een afspraak.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms